SZTUCER CZ 550 SAFARI CLASSIC II 404 JEFFERY POŁYSK
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST Darmowa
-
KURIER Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
CZ 550 SAFARI CLASSIC II. POŁYSK
Česká zbrojovka wprowadza nową generację SAFARI CLASSICS II. na rynek. Są one przeznaczone do bardzo wymagających polowań na dużą zwierzynę.
Karabiny SAFARI CLASSICS, dostępne w błyszczących i matowych wykończeniach, łączą wiedzę marki cz z zaletami indywidualnego rzemiosła.
Karabiny SAFARI CLASSICS przeznaczone są dla osób, które cenią wysokiej jakości ręcznie wykonane wykończenie, zaawansowaną technicznie obróbkę antykorozyjną powierzchni, precyzyjne dopasowanie lufy w osadzie najwyższej jakości tureckiego orzecha, zintegrowane zabezpieczenie przed uderzeniem w celu zmniejszenia odrzutu i unikalny design, który jest wynikiem wieloletniego doświadczenia marki CZ i jej indywidualnego podejścia do tych wyjątkowych modeli przeznaczonych dla wyjątkowych klientów. Matowe wykończenie charakteryzuje się materiałem wykończonym olejem, który podkreśla piękny wzór orzecha włoskiego oraz matowe wykończenie całej lufy dzięki wyjątkowo wytrzymałej i mocnej warstwie DLC (diamentu jak węgiel). Ze względu na ręczny montaż lufy
Główne zalety:
- zaawansowane wykończenie antykorozyjne DLC
- matowe wykończenie lufy
- luksusowy olejowany osada orzecha z hebanowymi detalami
- cicha obsługa elementów użytkowych
- pojedynczy spust
- Kickstop wbudowany w magazynie, aby zmniejszyć odrzut
Pokazane wymiary mogą się różnić w zależności od konstrukcji i konfiguracji.
| Waga: | 4,10 kg |
| Kaliber: | 375 H&H Mag., 404 JEFFERY, 458 Lott, 416 Rigby |
| Osada: | Orzech turecki |
| System ładowania | stały magazynek |
| Przyrządy celownicze: | otwarte |
| Mechanizm spustowy: | pojedynczy, regulowany |
| Lufa: | Kuta na zimno, wytłaczana |
| Szerokość broni: | 85 mm |
| Pojemność: | 3 (416 Rigby),4 (458 Lott), 5 (375 H&H Mag.),(404 Jeffery) |
| LOP: | niezdefiniowany |
| Wysokość: | 210 mm |
| Całkowita długość: | 1140-1175 mm (zależnie kalibru) |
| Długość lufy: | 605-635 mm (zależnie kalibru) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.