PÓŁAUTOMAT ŚRUTOWY BROWNING MAXUS BLACK GOLD 12/76
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST Darmowa
-
KURIER Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oferowana w tym roku wersja MAXUS BALACK GOLD posiada udoskonalone cechy tego półautomatu. Na czarnej baskili dwie grawerowane, pozłacane kaczki, które wydają się gotowe do lądowania.
Głównym założeniem systemu luf Back-bored™ Vector Pro™ jest zwiększenie średnicy wewnętrznej lufy, która automatycznie rozszerza stożek śrutu. Dzięki czemu strzelec zyskuje:
- zwiększoną prędkość śrutu oraz jego lepszą penetrację
- lepsze pokrycie dzięki zdecydowanie mniejszej deformacji śrucin przy zwężaniu się odcinka pomiędzy komorą a właściwą średnicą lufy
- zmniejszony odrzut
Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.
| Kod towaru | MAXUS BLACK GOLD 12/76 |
| Kaliber | 12Ga |
| Komora | 76 mm |
| Lufy | Back Bored Vector Pro |
| Wykończenie lufy | Oksyda |
| Czoki | 5 INV+ : Cyl, 1/4, 1/2, 3/4, Full |
| Przyrządy celownicze | Światłowodowe |
| Szyna | Wentylowana 6 mm |
| Osada | Drewniana |
| Klasa drewna | Klasa 3 |
| Wykończenie drewna | Olejowane |
| Chwyt | Pistoletowy |
| Długość kolby | 36,8 cm |
| Opad kolby przy chwycie | 38 mm |
| Opad kolby przy piórze | 51 mm |
| Baskila | Aluminiowa |
| Czółenko | Trapowe |
| Waga | 3,1 kg |
| Wersja | Praworęczna |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.