PÓŁAUTOMAT KULOWY BROWNING BAR ZENITH SF PLATINUM HC
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST Darmowa
-
KURIER Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
BAR ZENITH PLATINUM HC został wyposażony we wszystkie cechy techniczne gamy Bar Zenith. Ten model wyróżnia się wyjatkową elegancją.
Opcja dodatkowa.
System Hand Cocking to bezpieczeństwo gwarantowane. Prosty w obsłudze napinacz iglicy pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie lub odbezpieczenie broni bez tracenia celu z celownika.
Nowy spust Super Feather Triggert gwarantuje absolutną precyzję. Jest zdecydowanie krótszy i ostrzejszy. Idealny zarówno dla doświadczonych strzelców jak i tych który rozpoczynają swoją przygodę z bronią.
BAR wykorzystuje 7 zębowy zamek, który nieprzerwanie od 1966 roku jest wykorzystany w ponad milionie sztuk broni. Zamek domyka się bezpośrednio w lufie. Dzięki temu każdy ładowany nabój jest perfekcyjnie dopasowany do komory.
| Kod towaru | BAR ZENITH SF PLATINUM HC |
| Długość lufy | 51 cm |
| Lufa | Ryflowana |
| Wykończenie lufy | Oksyda |
| Przyrządy celownicze | Światłowodowe |
| Osada | Drewniana |
| Klasa drewna | Klasa 5 |
| Wykończenie drewna | Olejowane |
| Chwyt | Pistoletowy |
| Długość kolby | 36 cm |
| Czółenko | Zaokrąglone |
| Waga | 3,3 kg |
| Wersja | Praworęczna |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.