PÓŁAUTOMAT KULOWY BROWNING BAR MK3 COMPO HC ADJ ATACS AU CK KITE
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST Darmowa
-
KURIER Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
BAR MK3 COMPO HC ADJ ATACS AU CK KITE łączy w sobie technologię BAR MK3 z najnowszą serią lunet opracowaną przez Kite Optics. Wyposażony w powłokę Cerakote na swoich metalowych częściach ma zwiększoną odporność na wszelkie formy tarcia lub ścierania.
Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.
System Hand Cocking to bezpieczeństwo gwarantowane. Prosty w obsłudze napinacz iglicy pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie lub odbezpieczenie broni bez tracenia celu z celownika.
Nowy spust Super Feather Triggert gwarantuje absolutną precyzję. Jest zdecydowanie krótszy i ostrzejszy. Idealny zarówno dla doświadczonych strzelców jak i tych który rozpoczynają swoją przygodę z bronią.
Lufy w broni BAR MK3 są wykonywane w fabryce Herstal Fabrique Nationale metodą kucia na zimno.
BAR MK3 wykorzystuje 7 zębowy zamek, który nieprzerwanie od 1966 roku jest wykorzystany w ponad milionie sztuk broni. Zamek domyka się bezpośrednio w lufie. Dzięki temu każdy ładowany nabój jest perfekcyjnie dopasowany do komory.
| Kod towaru | BAR MK3 COMPO HC ADJ ATACS AU CK KITE |
| Długość lufy | 56 cm |
| Lufa | Ryflowana |
| Wykończenie lufy | Cerakote |
| Przyrządy celownicze | Brak |
| Osada | Kompozyt |
| Wykończenie osady | Kompozyt |
| Chwyt | Pistoletowy |
| Długość kolby | 36 cm |
| Czółenko | Stożkowe |
| Waga | 3,35 kg |
| Wersja | Praworęczna |
| W zestawie | Luneta |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.