PISTOLET BERSA TPR9 DUALTONE KAL. 9x19
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST 18,00 zł
-
KURIER 20,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przez ponad pół wieku argentyńska firma Bersa dostarczała światu precyzyjną i niezawodną broń palną, która cieszy się popularnością wśród strzelców z całego świata. Od teraz po wielu latach pistolety te są znów dostępne w Polsce.
TPR9 to model najbardziej rozpoznawalny i stosowany przez służby w Ameryce Łacińskiej. Jest bezpieczny w użytkowaniu - posiada decocker, bezpiecznik, blokadę iglicy oraz zamek ryglowany przez przekoszenie lufy w płaszczyźnie pionowej w systemie Browning-Petter. Sporą zaletą tego modelu jest wymienność przyrządów celowniczych z przyrządami od pistoletów marki Sig Sauer, pistolet posiada również szynę picatinny do montażu akcesoriów takich, jak latarka czy laser.
Dane techniczne:
| Kolor | Dualtone |
| Pojemność magazynka | 17 szt. |
| Waga | 870g |
| Wysokość broni | 139mm |
| Długość broni | 192mm |
| Długość lufy | 107,7mm |
| Szerokość broni | 37mm |
| Kaliber | 9x19 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.