PISTOLET BERSA TPR45C CZARNY KAL. 45ACP
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przez ponad pół wieku argentyńska firma Bersa dostarczała światu precyzyjną i niezawodną broń palną, która cieszy się popularnością wśród strzelców z całego świata. Od teraz po wielu latach pistolety te są znów dostępne w Polsce.
TPR45C podobnie jak jego odpowiednik w kalibrze 9x19 posiada bezpiecznik, blokadę iglicy oraz zamek ryglowany przez przekoszenie lufy w płaszczyźnie pionowej w systemie Browning-Petter. Wyróżnia się wskaźnikiem załadowania komory. Lufa poligonalna, identyczna jak w modelu TPR9, wypozycjonowała ten model wysoko na liście liderów w swoim segmencie, zezwalając na ładowanie amunicją +P i zapewniając lepszą celowność.
Szyna picatinny umożliwia montaż akcesoriów takich jak latarka czy laser. Dzięki obustronnym manipulatorom (bezpiecznik, zwalniacz zamka i magazynka) pistolet jest łatwy w obsłudze zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych. Sporą zaletą tego modelu jest wymienność przyrządów celowniczych z przyrządami od pistoletów marki Sig Sauer.
Dane techniczne:
| Kolor | Matowy |
| Pojemność magazynka | 7 szt. |
| Waga | 765g |
| Wysokość broni | 139mm |
| Długość broni | 192mm |
| Długość lufy | 107,7mm |
| Szerokość broni | 37mm |
| Kaliber | 45 ACP |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.