PISTOLET BERSA THUNDER 9 PRO XT KAL 9X19
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST Darmowa
-
KURIER Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przez ponad pół wieku argentyńska firma Bersa dostarczała światu precyzyjną i niezawodną broń palną, która cieszy się popularnością wśród strzelców z całego świata. Od teraz po wielu latach pistolety te są znów dostępne w Polsce.
Nowy BERSA THUNDER 9 PRO XT został stworzony przez i dla strzelców sportowych. Posiada ulepszenia i nowe funkcje dodane w wyniku zbierania doświadczeń oraz po wielu dyskusjach z profesjonalistami. Został przetestowany w najbardziej niesprzyjających warunkach, wykazując zawsze dokładność i niezawodność.
Jego dużą zaletą są regulowane przyrządy celownicze od renomowanej firmy LPA z muchą światłowodową. Jest to pistolet niezwykle ergonomiczny. Każdy detal w jego konstrukcji został dopieszczony, zapewniając komfort, bezpieczeństwo i wyjątkową dokładność.
Dane techniczne:
| Kolor | Matowy |
| Pojemność magazynka | 10/17 szt. |
| Waga | 960g |
| Wysokość broni | 142mm |
| Długość broni | 210mm |
| Długość lufy | 126mm |
| Szerokość broni | 37mm |
| Kaliber | 9x19 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.