PISTOLET BERSA THUNDER 380 PLUS COMBAT KAL. 380ACP
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST 18,00 zł
-
KURIER 20,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Model Thunder 380 Combat okazał się tak popularny, iż postanowiono stworzyć jego drugą wersję z dwurzędowym magazynkiem o pojemności 15 nb. Inspirowany sławnym Waltherem PPK Thunder zapewnia strzelcom niezawodne działanie w dużo atrakcyjniejszej cenie.
Charakterystyczne dla tech modelu cechy to przeprojektowany zamek i niższy profil. Zaokrąglony kabłąk spustu w stylu “combat” i mniejszy “ogon bobra” (beavertail) na chwycie pozwalają na wygodniejsze noszenie i umieszczanie w kaburze. Dodano również głębsze wcięcia na zamku i ergonomiczne gumowe chwyty.
Dane techniczne:
| Kolor | Matowy |
| Pojemność magazynka | 15szt |
| Waga | 580g |
| Wysokość broni | 119mm |
| Długość broni | 165mm |
| Długość lufy | 89mm |
| Szerokość broni | 34mm |
| Kaliber | 380 ACP |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.