PISTOLET BERSA THUNDER 380 KAL. 380ACP
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST 18,00 zł
-
KURIER 20,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Pistolet Bersa Thunder .380 jest bestsellerem, który okazał się flagowym produktem firmy. Klienci chwalą go za wysoką dokładność i niezawodność działania.
Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej wadze model Bersa Thunder. 380 nadaje się do ukrytego noszenia, treningu i strzelania rekreacyjnego. Bezpiecznik działający jako decocker zapewnia bezpieczne noszenie pistoletu z nabojem w komorze.
Pod względem stosunku ceny do jakości, jest to idealny wybór dla osób poszukujących pistoletu małego, lecz z optymalną pojemnością magazynka.
Dane techniczne:
| Kolor | Matowy |
| Pojemność magazynka | 7 szt. |
| Waga | 560g |
| Wysokość broni | 120mm |
| Długość broni | 226mm |
| Długość lufy | 90mm |
| Szerokość broni | 33mm |
| Długość linii celowania | 115mm |
| Kaliber | 380 ACP |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.