PISTOLET BERSA THUNDER 380 CC DUALTONE KAL. 380ACP
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST 18,00 zł
-
KURIER 20,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Thunder 380 CC stał się nowym liderem w swojej kategorii dzięki znakomitej reputacji modelu Thunder 380 - pistoletu niezawodnego, dokładnego i trwałego.
Ta wersja ma mniejsze wymiary, nowe funkcje i większą pojemność niż jego poprzednik. Niezwykle kompaktowy i solidny model 380 CC zapewnia lepszą stabilność podczas strzelania. Posiada również innowacyjny wskaźnik załadowanej komory oraz stałe przyrządy celownicze.
Zabezpieczenia: bezpiecznik, automatyczne zabezpieczenie przy wyjmowaniu magazynka, zintegrowany system blokowania, nie tylko blokuje spust, ale także rozkładanie pistoletu.
Przyrządy celownicze: stała szczerbina montowana na jaskółczy ogon z możliwością regulacji prawo-lewo, białe linie dla szybszego celowania. Stała mucha z kropką.
Dane techniczne:
| Kolor | Dualtone |
| Pojemność magazynka | 8 szt. |
| Waga | 499g |
| Wysokość broni | 115mm |
| Długość broni | 152,4mm |
| Długość lufy | 81mm |
| Szerokość broni | 27,2mm |
| Długość linii celowania | 106mm |
| Kaliber | 380 ACP |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.