PISTOLET BERSA THUNDER 22 KAL. 22LR
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST 18,00 zł
-
KURIER 20,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przez ponad pół wieku argentyńska firma Bersa dostarczała światu precyzyjną i niezawodną broń palną, która cieszy się popularnością wśród strzelców z całego świata. Od teraz po wielu latach pistolety te są znów dostępne w Polsce.
Model Thunder .22 dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze nadaje się do ukrytego noszenia, jak i strzelania sportowego. Jest niedrogą, trwałą i niezawodną bronią o niewielkim odrzucie. Pomimo kompaktowych rozmiarów, idealnie leży w dłoni.
Dzisiaj, gdy wiele konstrukcji pistoletów w kalibrze .22LR jest wykonywana z plastiku i odlewów, w pełni metalowe pistolety Bersy są chlubnym wyjątkiem na rynku.
Producent do poprawnego działania zaleca używanie amunicji HV.
Dane techniczne:
| Kolor | Niklowany |
| Pojemność magazynka | 10 szt. |
| Waga | 535g |
| Wysokość broni | 124mm |
| Długość broni | 168mm |
| Długość lufy | 90mm |
| Szerokość broni | 33mm |
| Długość linii celowania | 115mm |
| Kaliber | .22 LR |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.