PISTOLET BERSA THUNDER 22/6 KAL. 22LR
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST 18,00 zł
-
KURIER 20,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przez ponad pół wieku argentyńska firma Bersa dostarczała światu precyzyjną i niezawodną broń palną, która cieszy się popularnością wśród strzelców z całego świata. Od teraz po wielu latach pistolety te są znów dostępne w Polsce.
Bersa Thunder 22-6 jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej sportowych pistoletów. Charakterystyczna wysunięta lufa oraz mały odrzut zapewniają dokładniejsze celowanie. To świetny model dla strzelców wyczynowych i precyzyjnych.
Lufa długości 150 mm daje spore możliwości w doborze amunicji - polubi się zarówno z amunicją standardową jak i HV.
Dane techniczne
| Kolor | Matowy |
| Pojemność magazynka | 10 szt. |
| Waga | 560g |
| Wysokość broni | 124mm |
| Długość broni | 226mm |
| Długość lufy | 150mm |
| Szerokość broni | 33mm |
| Długość linii celowania | 180mm |
| Kaliber | .22 LR |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.