PISTOLET BERSA BP380CC KAL. 380ACP
Koszty dostawy wybranego produktu
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP RACIBÓRZ Darmowa
-
ODBIÓR OSOBISTY - SKLEP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Darmowa
-
DOSTAWA POLSKA ZACHODNIA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA CENTRALNA 150,00 zł
-
DOSTAWA POLSKA WSCHODNIA 150,00 zł
-
PACZKOMAT INPOST 18,00 zł
-
KURIER 20,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Polimerowy model ze szkieletem o dużej wytrzymałości, który upraszcza czyszczenie i konserwację, poligonalna lufa, niski profil oraz wskaźnik załadowania komory na zamku to tylko niektóre z cech, które opisują nowy BP, zaprojektowany i opracowany z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Niezawodność jest kluczową cechą broni, model BERSA BP został poddany najbardziej rygorystycznym testom odporności i spełnia wszystkie standardy niezawodności.
Seria pistoletów BERSA BP to broń przeznaczona do intensywnego użytkowania, wysokiej jakości, zbudowana zgodnie z międzynarodowymi standardami. Elementy tej broni zostały wyprodukowane przy użyciu najnowszej technologii, zapewniającej jakość i wymienność komponentów.
Dane techniczne:
| Kolor | Matowy |
| Pojemność magazynka | 8 szt. |
| Waga | 600g |
| Wysokość broni | 126mm |
| Długość broni | 163mm |
| Długość lufy | 82mm |
| Szerokość broni | 24mm |
| Kaliber | 380 ACP |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.