LATARKA LEDLENSER P2R CORE (502176)
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
WYBIERZ MAGAZYN:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
MAGAZYN
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
| Zasilanie: | 1 x 10440 Li-ion / 3.7V, 200 mAh, 0.74 Wh |
| Seria: | P - Profesjonalne |
| Strumień swiatła: | 120 lm, 15 lm, 50 lm |
| Liczba LED/Model: | 1 x Power LED |
| Zasięg światła: | 15 m, 45 m, 65 m |
| Wodoszczelność: | IP54 |
| Średnica głowicy: | 15 mm |
| Ciężar z akumulatorem / bateriami: | 36 g |
| Długość: | 108 mm |
| Technologie: | Advanced Focus System |
Technologie i Właściwości
Minimalistyczny deseń, maksymalna wydajność.
Wytrzymałe i godne zaufania latarki Ledlenser serii P oferują wyjątkową wydajność w stylowym wykonaniu. Zewnętrznie zredukowane do najważniejszych funkcji są wyposażone w najnowocześniejsze technologie jak Advanced Focus System lub wysoko zaawansowany Smart Light Technology, czyli system dedykowany do indywidualnego programowania. Seria Core posiada innowacyjną funkcję Flex Sealing Technology System perfekcyjnie chroniącą przed kurzem i wodą. Seria Core, Work oraz Signature posiadają różne stopnie wyposażenia w technologie, i dzięki temu mają zastosowanie dla różnych grup docelowych.
Dokładnie to, czego Ci potrzeba
Niewiarygodne, jak duży potencjał może się pomieścić w takiej małej, kompaktowej i lekkiej latarce serii P. Dzięki zintegrowanemu klipsowi można ją łatwo przyczepić do kieszonki koszuli lub paska. Latarka P2R Core posiada akumulator do ponownego ładowania, łatwy przełącznik oraz opatentowany Advanced Focus System.

W zestawie:
- latarka
- akumulator
- kabel USB do ładowania latarki

Tryby świecenia
ANSI – Energy Saving – Tryb oszczędzania energii jest zoptymalizowany pod kątem długości świecenia.
Mocny:- 120 lumenów
- 65 metrów zasięgu
- 0.5 godziny świecenia
- 50 lumenów
- 45 metrów zasięgu
- 1 godzina świecenia
- 15 lumenów
- 15 metrów zasięgu
- 5 godzin świecenia

Advanced Focus System (AFS)
Wynikiem pracy inżynierów jest opatentowany Advanced Focus System (AFS), który umożliwia przejście z jednorodnego światła krótkiego do zogniskowanego światła długiego. Wydajność systemu Advanced Focus System wprawia w zachwyt nawet ekspertów.

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.