LATARKA LEDLENSER MH11 BLACK-ORANGE (502166)
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
WYBIERZ MAGAZYN:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
MAGAZYN
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
| Zasilanie: | 1 x Li-lon 3,7 V |
| Seria: | MH - Outdoor |
| Strumień swiatła: | 1000 lm |
| Liczba LED/Model: | 1 x Xtreme LED |
| Zasięg światła: | 200 m, 30 m, 300 m, 320 m |
| Maksymalny czas świecenia: | 100 h, 4 h, 8 h |
| Zbiornik energii: | 11,84 Wh |
| Wodoszczelność: | IPX4 |
| Średnica głowicy: | 40 mm |
| Ciężar z akumulatorem / bateriami: | 179 g |
| Technologie: | Advanced Focus System, Cooling Technology, Optisense Technology, Smart Light Technology , Temperature Control |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.