KARABIN BERYL S 223 (KAL.223REM/5,56X45 ) (365-00-000-M01)
Kod produktu: idw_16121
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
WYBIERZ MAGAZYN:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
MAGAZYN
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Karabinek sportowy BERYL S 223
Karabinek sportowy BERYL S 223 kal. .223 Rem jest karabinkiem samopowtarzalnym centralnego zapłonu z mechanizmem spustowym, umożliwiającym prowadzenie wyłącznie ognia pojedynczego. Karabinek został zaprojektowany i jest produkowany na rynek cywilny. Radom-Sport zyskał reputację karabinka wyjątkowo precyzyjnego, a jego niewątpliwą zaletą jest możliwość prowadzenia ognia na duże odległości.
Dla wygody użytkownika i lepszej obsługi broni zastosowano przedłużony zatrzask magazynka oraz bezpiecznik z powiększonym skrzydełkiem. Szyna Picatinny wg MIL-STD 1913 umożliwia mocowanie różnych przyrządów optoelektronicznych.
Karabinek może być wyposażony w stalową kolbę składaną, drewnianą kolbę stałą lub plastikową kolbę teleskopową stałą.
Dane techniczne:
| Kaliber: | 223 Rem |
| Prędkość wylotowa pocisku: | V0 = 920 m/s |
| Energia wylotowa pocisku: | E0 = 1690 J |
| Rodzaj ognia: | pojedynczy |
| Zasada działania: | odprowadzanie gazów przez boczny otwór w lufie |
| Liczba bruzd w lufie: | 6 |
| Skok gwintu lufy: | 228 mm |
| Pojemność magazynka: | 10 naboi |
| WYMIARY: | |
| Długość z kolbą teleskopową rozsuniętą: | 980 mm |
| Długość z kolbą teleskopową zsuniętą: | 910 mm |
| Długość lufy: | 457 mm |
| MASA: | |
| Karabin bez magazynka: | ok. 3650 g |
| Magazynek 30-nabojowy pusty: | ok. 185 g |
| Magazynek 30-nabojowy załadowany: | ok. 554 g |
DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNACH
(RACIBÓRZ) - ZGODNE ZE STANEM FAKTYCZNYM
(SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE) - ZGODNE ZE STANEM FAKTYCZNYM
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD NR TEL.: +48 32 415 44 51 (RACIBÓRZ) / +48 784 445 785 (SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE)
W PRZYPADKU BRAKU DOSTĘPU PRODUKTU PROSIMY O KONTAKT POD NR TEL.: +48 791 075 952
UWAGA!!! ODBIÓR BRONI I AMUNICJI OSOBISTY W WYBRANYM SKLEPIE PO OKAZANIU DOKUMENTU NA JEJ ZAKUP
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.