KARABIN BERYL S762 (KAL 7,62X39) (145-00-000-M02)
Kod produktu: idw_25373
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
WYBIERZ MAGAZYN:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
MAGAZYN
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
UWAGA! BROŃ SPRZEDAWANA BEZ SZYNY NA POKRYWIE KOMORY ZAMKOWEJ
KARABINEK SPORTOWY - BERYL S 762
Karabinek sportowy BERYL S 762 jest karabinkiem samopowtarzalnym centralnego zapłonu z mechanizmem spustowym, umożliwiającym prowadzenie wyłącznie ognia pojedynczego. BERYL S 762 jest bronią ergonomiczną posiadająca kolbę teleskopową pozwalająca na dostosowanie broni do budowy anatomicznej strzelca, a powiększone manipulatory znacznie poprawiają szybkość i komfort jej użytkowania na strzelnicy. System szyn RIS zastosowany na łożu i nakładce daje możliwość stosowania szerokiego spektrum akcesoriów np. chwytów, wskaźników itp. Zastosowana amunicja i jej własności balistyczne pozwalają na efektywny i tani trening strzelecki.
Dane techniczne:
| Kaliber: | 7.62 x 39 mm |
| Prędkość wylotowa pocisku: | Vo=715 m/s |
| Energia wylotowa pocisku | Eo=1991 J |
| Rodzaj ognia: | pojedynczy |
| Zasada działania: | odprowadzanie gazów przez boczny otwór w lufie |
| Liczba bruzd w lufie: | 4 |
| Skok gwintu lufy: | 240 mm |
| Pojemność magazynka: | 10 naboi |
| WYMIARY: | |
| Długość z kolbą teleskopową rozsuniętą: | 940 mm |
| Długość z kolbą teleskopową zsuniętą: | 870 mm |
| Długość lufy: | 419 mm |
| MASA: | |
| Karabinek bez magazynka: | ok. 3600 g |
DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNACH
(RACIBÓRZ) - ZGODNE ZE STANEM FAKTYCZNYM
(SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE) - ZGODNE ZE STANEM FAKTYCZNYM
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD NR TEL.: +48 32 415 44 51 (RACIBÓRZ) / +48 784 445 785 (SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE)
W PRZYPADKU BRAKU DOSTĘPU PRODUKTU PROSIMY O KONTAKT POD NR TEL.: +48 791 075 952
UWAGA!!! ODBIÓR BRONI I AMUNICJI OSOBISTY W WYBRANYM SKLEPIE PO OKAZANIU DOKUMENTU NA JEJ ZAKUP
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.